Akce

Stodolní ulice

STODOLNÍ ULICE V období pátků a sobot zajišťujeme dopravu limuzínou na a ze Stodolní ulice. Objednávky limuzíny i platby u obsluhy baru. Kluby a restaurace, kde je možno dopravu objednat, jsou označeny na dveřích, samolepkou www.limuzinaostrava.cz. Překvapte své přátele a přijeďte do ulice, která nikdy nespí v osmimetrové limuzíně Lincol Town Car 100.

Hradec nad Moravicí

HRADEC NAD MORAVICÍZámek v Hradci nad Moravicí leží na trase Opava Nový Jičín, přibližně 8 km od Opavy. Jde o původně královský přemyslovský hrad,který byl přestavěn renesančním, barokním i empírovém stylu. Z Ostravy Výlet trvá zhruba 4 hodiny a lze jej uskutečnit i s průvodcem. Zámek v Hradci nad Moravicí umožňuje kromě prohlídky zámku i krásnou procházku zámeckým parkem.

Hukvaldy

HUKVALDYProjeďte se limuzínou do rodiště skladatele Leoše Janáčka. Výlet z Ostravy trvá zhruba 4 hodiny. Hrad Hukvaldy je jedním z největších hradů na Moravě a nachází se asi 40km od Ostravy. Na kopci nad obcí Hukvaldy, uprostřed obory plné daňků a muflonů se tyčí jeho rozsáhlé hradní opevnění. Z výšky věže Hukvaldského hradu je krásná vyhlídka do širokého okolí.

Pustevny

PUSTEVNYPustevny jsou od Ostravy vzdáleny asi 80 km. Jsou zde typické dřevěné stavby postavené v lidovém slohu koncem 19. století na návrh Dušana Jurkoviče. Mezi nimi jsou stylové valašské hotely Maměnka a Tanečnice. Pěšky, asi hodinu cesty, je vzdálen vrchol hory Radhoště. Součástí výletu limuzínou je i návštěva Valašského muzea v Rožnově pod Radhoštěm. Výlet trvá zhruba 8 hodin.

Další příležitosti

DALŠÍ PŘÍLEŽITOSTINabízíme vám další tipy na akce s limuzínou. Limuzínu Lincoln Town Car můžete využít pro firemní výlety, skupinové výlety, jízdy městem, koncerty, křtiny, kulturní akce, narozeniny, obchodní jednání, odvoz z porodnice, plesy, pohřby, promoce, rozloučení se svobodou, sportovní akce, svatby ukončení studia, výročí, zásnuby. Snad vás napadnou i jiné příležitosti, které mohou být pro jízdu limuzínou Lincol Town Car 100 akcí, na kterou nezapomenete. Těšíme se na vás.

LIMUZÍNA LINCOL TOWN CAR 100